Герасимюк та Неділько лишаються в Луцьку – проте тренуються самостійно
Гравці, буцімто, стали «непотрібними» «Волині»
Екс-гравець луцької «Волині» Олег Герасимюк тренується в Луцьку.
Проте через різке «омолодження» складу екс-капітан «Волині» став незатребуваним.
Проте через різке «омолодження» складу екс-капітан «Волині» став незатребуваним.
«Волинь» не стала продовжувати угоду зі своїм вихованцем, контракт якого закінчився в червні.
Після цього Герасимюк отримав кілька пропозицій, але жоден варіант футболіста не влаштував.
Разом з Герасимюком в Луцьку тренується і екс-воротар «Волині» Віталій Неділько, у якого також закінчився контракт, пише Champion з посиланням на Sport Arena.