Укрзалізниця з 24 серпня запускає другу пару поїздів за маршрутом Київ-Перемишль
Вони курсуватимуть через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль
Поїзд Інтерсіті № 715 відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 06:52 та прибуватиме до ст. Перемишль (Республіка Польща) о 15:05. На маршруті прямування поїзд зупинятиметься на ст. Вінниця (09:09-09:11), Хмельницький (10:45-10:47), Тернопіль (12:12-12:14) та Львів (13:42- 13:55).
У напрямку Республіки Польща вже спостерігається дефіцит квитків.
Поїзд Інтерсіті № 716 відправлятиметься зі станції Перемишль (Республіка Польща) о 13:07 та прибуватиме до ст. Київ-Пасажирський о 23:10. На маршруті прямування поїзд зупинятиметься по ст. Львів (16:02 16:12), Тернопіль (17:38-17:40), Хмельницький (19:09-19:11) та Вінниця (20:47-20:49).
Нагадуємо, з 23 грудня 2016 року розпочав курсувати поїзд Інтерсіті+ № 705/706 Київ, Львів - Перемишль. Прикордонний та митний контроль проводиться в поїздів під час його руху на дільниці Львів - Мостиська-2. За час курсування поїзда у сполученні Україна - Польща - Україна перевезено 120 тис. пасажирів. В "Укрзалізниці" зазначають, що цей маршрут користується підвищеним попитом, середня населеність поїзда у сполученні Україна-Республіка Польща становить 82%, на окремі дати більше 90%, при цьому у напрямку Республіки Польща вже спостерігається дефіцит квитків.