Власних одного з магазинів міста впіймав «на гарячому» двох дівчат
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
Украдене відразу ж повернули власникові.
Юні особи, потинявшись біля прилавків, поцупили з них продукти на 100 з лишнім гривень. Як з’ясувалося, горохівчанки навчаються у десятому класі. У своєму вчинку вони розкаялися. Украдене відразу ж повернули власникові.