У Ковелі запрацювало капітально відремонтоване інфекційне відділення лікарні
В центральній районній лікарні Ковельського МТМО відкрили оновлене інфекційне відділення
Відділення має 40 ліжко-місць – по 20 дитячих та дорослих. Обслуговують тут як ковельчан, так і мешканців району. Щорічно у стаціонарі проходять лікування близько 2500 пацієнтів, повідомляє сайт міської ради.
Загалом на ці цілі освоєно майже 2 млн. 300 тис. грн. з міського бюджету.
Розповідаючи про хід робіт, головний лікар Олег Самчук наголосив, що втілити проект у життя вдалося завдяки спільним зусиллям місцевої влади, благодійників та колективу установи. У відділенні повністю замінено систему електрозабезпечення, сантехніку, вікна, двері. В коридорі оновили стіни, стелю. Для покриття підлоги використали спеціальний лінолеум для лікувальних закладів. Обладнано і сучасний ресепшен. Відремонтовано палати, придбано меблі.
Роботи тривали протягом півроку. Загалом на ці цілі освоєно майже 2 млн. 300 тис. грн. з міського бюджету.
Нагадаємо, що в минулому році відремонтовані хірургічне, отоларингологічне та приймальне відділення.