Українська православна церква МП в Криму святкує разом з окупантами
Представник УПЦ (МП) взяв участь у святкуванні дня «слідчих органів» Криму
В окупаційному "міністерстві внутрішніх справ" Криму відбулися урочистості з нагоди дня співробітника слідчих органів Росії.
Він передав привітання митрополита Лазаря і побажав присутнім "добра, миру, здоров'я і Божої допомоги у служінні Вітчизні".
У святкових заходах, крім представників окупаційної "влади" півострова та силових відомств, за благословенням митрополита Сімферопольського і Кримського (УПЦ МП) Лазаря участь узяв керівник військового відділу Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП протоєрей Димитрий Кротков.
У своєму вітальному слові 27 липня він передав привітання митрополита Лазаря і побажав присутнім "добра, миру, здоров'я і Божої допомоги у служінні Вітчизні".
Також о. Димитрій подарував "слідчому комітету по республіці Крим" ікону святого архистратига Михаїла, якого визнає своїм небесним покровителем Слідчий комітет РФ, пише «Експрес».