Лисиця була інфікована
У селі Довге Поле, що в Дубенському районі на Рівненщині, оголосили карантин через сказ
Валентин СТАВСЬКИЙ
Там було виявлено труп червоної лисиці. Після проведення експертизи підтверджено захворювання лісової гості.
Ветеринари обходитимуть двори і проводитимуть щеплення котів і собак.
Карантин триватиме 60 діб. У цей час ветеринари обходитимуть двори і проводитимуть щеплення котів і собак.
Тим часом у мисливських угіддях на неблагополучній території заборонено проведення промислового і ліцензійного відстрілу диких тварин. Нагадаємо, що у Довгому Полі в березні цього року вже був виявлений сказ, та в кінці травня карантин зняли.