На ТЕЦ у Білій Церкві стався витік тонни сірчаної кислоти
Міський голова стверджує, що загрози людям вже немає
Близько тонни сірчаної кислоти витекло у Білій Церкві на Київщині через аварію на підприємстві теплоелектроцентралі, однак станом на зараз вдалося подолати наслідки аварії, повідомив у Facebook тамтешній міський голова Геннадій Дикий, передає «Радіо Свобода».
Було усунено підтікання та проведено роботи щодо знешкодження даної речовини.
За його даними, аварія трапилась о 13:45 28 липня на одному з резервуарів підприємства.
«Відбулася розгеметизація в об'єм бетонного обвалування. В результаті витекло приблизно 1 тонна сірчаної кислоти. Силами аварійної ланки підприємства ТЕЦ було усунено підтікання та проведено роботи щодо знешкодження даної речовини. Потерпілих немає. Додатково дав доручення моніторити стан повітря в районі ТЕЦ. Друзі, не вірте чуткам. Все під контролем», – зазначив Дикий у Facebook.