Суркіси – не патріоти? Київське «Динамо» офіційно відмовилося їхати на матч до Маріуполя
Тепер віце-чемпіону країни мають зарахувати поразку, адже інші клуби не боялися грати у прифронтовому місті
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) офіційно відмовився від поїздки в Маріуполь на матч у рамках чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Про це повідомляє офіційний сайт столичної команди.
До речі, матч «Маріуполь» – «Динамо» 27 серпня о 17:00 мав транслювати канал «Футбол 1».
«Протягом останніх днів в окремих ЗМІ активно поширюється недостовірна інформація про те, що, нібито, київське «Динамо» досі не повідомило керівництву ФК «Маріуполь» про перспективи своєї участі в матчі 7-го туру чемпіонату УПЛ у місті Маріуполь.
Офіційно заявляємо, що це – інсинуації, до яких вкотре вдалися окремі посадові особи клубу-суперника і недобросовісні журналісти. Листами від 17.08.17 та 18.08.17 ФК «Динамо» заздалегідь поінформував ФК «Маріуполь» про неможливість за наявних умов проводити матчі в Маріуполі.
Посилаючись, відповідно до вимог Закону та Регламенту безпеки ФІФА, на офіційні рекомендації спецслужб і правоохоронних органів», – свідчить текст заяви «Динамо».
До речі, матч «Маріуполь» – «Динамо» 27 серпня о 17:00 мав транслювати канал «Футбол 1».
