Жінка 7 років доводить, що вона жива (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
Жінка 7 років доводить, що вона жива (фото)

Волинь-нова

Жінка 7 років доводить, що вона жива (фото)

Іспанка Хуана Ескудеро 7 років воює з бюрократичною машиною, котра вважає її мертвою

Через помилку в системі жінку вважають мертвою протягом 7 років. Вона погодилася на ексгумацію, аби довести, що в могилі лежить не вона, повідомляє gazeta.ua.
53-річна Хуана Ескудеро із містечка поблизу Севільї, Іспанія, вважається мертвою з 2010 року через неймовірний збіг обставин. 7 років тому 13 травня в країні померла жінка, з котрою у Хуани повністю збігалося імя та дата народження. Не відомо, що сталося і хто винен, але нині комп'ютерна система вважає обох жінок мертвими.Хуана не може обновити водійське посвідчення та відвідати лікаря, пройти інші бюрократичні процедури.Через це Хуана не може обновити водійське посвідчення та відвідати лікаря, пройти інші бюрократичні процедури.
Вперше жінці про її смерть повідомив лікар невідкладної допомоги, до котрого вона звернулася. "Він дивився на неї і не знав, як повідомити їй новину," - згадує Марта, донька Хуани. Дівчина говорить, що для родині ситуація не видається такою смішною, як оточуючим.
Родина Хуани шукає членів родини померлої жінки, аби ті погодилися на ексгумацію. Також Марта і Хуана звернулися до суду про дозвіл на відкриття могили.