Курси НБУ $ 26.48 € 31.17

Під Радою розпочався мітинг на підтримку політреформи, поліція оглядає машини і речі людей

Під Верховною Радою на площі Конституції розпочався мітинг на підтримку політреформи

Як повідомляє Укрінформ, представники різних партій і активісти громадських організацій виступають на сцені. Мітингувальники тримають прапори «Батьківщини», «Самопомочі», «Громадянської позиції» та «Руху нових сил» екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі.
Відзначається, що на вулиці Грушевського та Інститутській на узбіччі стоїть військовий транспорт, машини патрульних, також чергують медики і пожежники. На вулицях урядового кварталу також встановлені металошукачі. Співробітники поліції і Нацгвардії на розі вулиць Ольгинська і Інститутська оглядають багажники автомобілів. Як повідомляє Уніан, співробітники поліції і Нацгвардії на розі вулиць Ольгинська і Інститутська оглядають багажники автомобілів. Крім того, проводиться особистий огляд речей людей, які проходять через рамки.
Нагадаємо, 17 жовтня в Києві під Радою і у всіх обласних центрах України планується проведення масштабної акції на підтримку широкої політреформи .
Серед вимог активістів є скасування депутатської недоторканності. Вранці 17 жовтня президент Петро Порошенко вніс на розгляд Ради відповідний законопроект.
У зв'язку з цим в Києві будуть перекриті низка вулиць і посилено охорону громадського порядку.
Напередодні акції Служба безпеки заявила про запобігання намірам радикалів здійснити провокації, пише НВ.