Курси НБУ $ 26.48 € 31.17

На Ратнівщині прийомні батьки ділились досвідом

З метою поширення досвіду прийомних батьків та батьків-вихователів  з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на базі Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулося чергове засідання групи взаємопідтримки

Олена ВОЛИНЕЦЬНині на території району діє 1 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 7-дітей та 5 прийомних сімей, де росте стільки ж хлопчиків і дівчаток.Зустріч розпочалася із знайомства учасників, адже віднедавна ще одна сім`я Ратнівського району набула статус прийомної. Нині на території району діє 1 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 7-дітей  та 5 прийомних сімей, де росте стільки ж хлопчиків і дівчаток.
У ході відкритого діалогу кожен з учасників поділився власною історією батьківства та розповів про труднощі, з якими стикалися, та успіхи, яких досягли  в процесі функціонування.  На спільне обговорення було винесено питання про типові помилки батьків у виховані дітей та причини дитячого обману.