Курси НБУ $ 26.48 € 31.17
Путін: закриття кордону між Росією і Донбасом призведе до різанини

Волинь-нова

Путін: закриття кордону між Росією і Донбасом призведе до різанини

Кривавий диктатор не збирається йти з України

Президент Росії Володимир Путін заявив, що закриття кордону між Росією і Донбасом призведе до різанини. Про це він розповів під час виступу на дискусійному клубі «Валдай» у Сочі, передає «Українська правда» з посиланням на «РИА Новости».Путін закликав Захід припинити тиснути виключно на Москву і згадати про Київ.За його словами, закриття кордону призведе до «трагедії» та порівняв це з подіями у Сребрениці. Тоді під час громадянської війни у 1993 році сербські війська вбили більше 7 тисяч мусульман.


«Якщо дати можливість до вирішення політичних питань, до вирішення питання про надання цим територіям (ОРДЛО – ред.) особливого статусу відповідно до закону, який прийнятий Радою і зараз продовжений на рік, а то й прийняти закон про амністію, якщо не зробити всього цього, то закриття кордону між Росією і невизнаними республіками призведе до ситуації нарівні з Сребреницею», – сказав Путін.


Він додав, що Росія цього не допустить.


Також Путін закликав Захід припинити тиснути виключно на Москву і згадати про Київ. За його словами, поки на Україні не вплинуть, «нічого не буде».