Курси НБУ $ 26.48 € 31.17

На дороги, електриків та хвороби скаржились поліщуки чиновнику з Луцька

У Любешівському районі побувала заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець і провела особистий прийом громадян

Олена ВОЛИНЕЦЬ


Любешівці мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою посадовця у їх вирішенні. Жителі району, за повідомленням сайту райдержадміністрації, зверталися за допомогою у розв’язанні таких питань, як підключення житлових будинків до електромережі, проведення ремонту доріг, земельні питання, про надання допомоги на лікування тощо.На кожне звернення заведена контрольна картка особистого прийому, по мірі можливості заявникам були надані роз’яснення відразу.На кожне звернення заведена контрольна картка особистого прийому, по мірі можливості заявникам були надані роз’яснення відразу.


Питання, які потребували детального вивчення, взяті на контроль. За результатами розгляду усіх звернень заступником облдержадміністрації надані доручення керівникам відповідних органів виконавчої влади. Про їх виконання заявники будуть проінформовані в установленому порядку.