Поліція затримала 140 мисливців на вампірів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92

Поліція затримала 140 мисливців на вампірів

Члени «загонів самооборони» були затримані в країні Малаві, розташованої на південному-сході Африки

Люди мали намір лінчувати співгромадян, котрих вони підозрювали у вампіризмі, повідомляє gazeta.ua.


В результаті нападів, щонайменше 8 людей було убито - декого з них спалили, інших - забили насмерть камінням. Ще двох спіймали та привели в поліцію, звинувачуючи у кровопитті. Правоохоронці говорять, що нема жодних доказів для підтвердження підозр. Поліцейські патрулі конролюють регіони, охоплені панікою.Перша самочинна розправа цього року відбулася 16 вересня, коли троє людей було вбито загоном "мисливців на вампірів" 


Перша самочинна розправа цього року відбулася 16 вересня, коли троє людей було вбито загоном "мисливців на вампірів".


Лідери південного регіону Малаві вважають, що чутки перекочували до країни із сусіднього Мозамбіку. Там населення виступає проти поліції, оскільки вважає, що правоохоронці захищають "вампірів". Люди в цих регіонах вірять, що пиття крові - це частина ритуалів, котрі допомагають розбагатіти, а спіймати вампіра не можливо, оскільки він володіє магією.


Клінічний психолог із Університету Малаві Чіоза Бандаве говорить, що через уявлення про вампірів люди висловлюють своє почуття безвиході. "Людям здається, що з них висмоктали всю надію на життя," - вважає він.


Малаві є однією з найбідніших країн світу, населення якої має низький рівень освіти та беззастережно вірить в існуванні надприродних сил та істот.