Погода: невеликий дощ із мокрим снігом (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Погода: невеликий дощ із мокрим снігом (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 18 листопада.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: невеликий дощ із мокрим снігом (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика обласного гідрометеоцентру Надії Голі сьогодні, 18 листопада, буде хмарно з проясненнями, очікується невеликий дощ із мокрим снігом

Вітер південно-західний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень – 1 – 6 градусів тепла.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 17 листопада було у 2002-му році – плюс 14,0 градуса, найхолодніше – 1985-го – мінус 7,5 градуса.

Прогноз погоди на 18 листопада.
Прогноз погоди на 18 листопада.

Найтепліше 17 листопада було у 2002-му році – плюс 14,0 градуса, найхолодніше – 1985-го – мінус 7,5 градуса.

Народний прогноз погоди:

18 листопада відзначається день пам’яті святих Галактіона і Єпістимії. У минулі часи цього дня дівчата молились про наречених і просили у Всевишнього хорошого чоловіка.

Погоду визначали так: якщо стелиться туман – буде тепло, а якщо іній на деревах, потрібно готуватись до морозу. З цього часу починають міняти шубку зайці-біляки, білки, ласки.

Прогноз погоди на завтра:

19 листопада буде хмарно з проясненнями, очікується невеликий дощ із мокрим снігом. Вітер південно-західний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 2 градусів морозу – до 3 тепла, вдень – 1 – 6 градусів тепла.