«Верес» у меншості вигризає нічию у «Зорі»

Це була 10-а нічия «Вереса» в сезоні.

Фото із сайту НК «Верес».

Впродовж поєдинку у рівнян троє гравців побували в ролі капітана

«Зоря» (Луганськ) – «Верес» (Рівне) – 1:1 (1:0 – Артем Громов, 28 хв.; 1:1 – Володимир Адамюк, 61 хв.)

Українська Прем’єр-ліга. 16 тур. 18 листопада 2017 року. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». Головний суддя Микола Кривоносов (Київ).

Рівняни пропустили від «Зорі» у другій половині першого тайму. Дещо курйозний гол на свій рахунок записав Артем Громов. За переваги луганчан команди й пішли на перерву.

На 57-й хвилині підопічні Юрія Вірта залишилися в меншості – другу жовту картку заробив Микола Іщенко.​

На 57-й хвилині підопічні Юрія Вірта залишилися в меншості – другу жовту картку заробив Микола Іщенко. А невдовзі після цього… «Верес» зрівняв рахунок! Забив захисник Володимир Адамюк!

Також прикметно, що у рівнян упродовж матчу троє гравців побували в ролі капітана.

Сьома поспіль нічия «Вереса», рівняни продовжують випереджати луганчан у турнірній таблиці на два очка.