Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
«Волинь» зимуватиме «у підвалі»

І знову м’яч у воротах лучан: таке у 22 матчах Першої ліги траплялося вже 36 разів.

Проте вже навесні «червоно-білі» ошелешать Першу лігу феєричною грою, а Альберт Шахов – добірною українською?

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 22 тур.  «Волинь» (Луцьк) – «Арсенал» (Київ) – 1:3 (0:1 – Джемаль Кизилатеш, 8 хв.; 1:1 – Владислав Шаповал, 35 хв., з пенальті; 1:2 – Руслан Черненко, 70 хв.; 1:3 – Олександр Батальський, 86 хв.)
17 листопада. Луцьк. Стадіон «Авангард». 800 глядачів. Головний суддя Євген Петренко (Одеса).

«Волинь»: Роман Жмурко, Владислав Шаповал, Руслан Марушка, Роман Никитюк, Юрій Тетеренко, Роман Ільницький, Олександр Медведь (Олег Тракало, 68 хв.), Андрій Ляшенко (Дмитро Льозін, 80 хв.), Олег Марчук, Владислав Дмитренко (Данило Бескоровайний, 90 хв.), Назар Нич (Роман Степанов, 85 хв.). В. о. головного тренера Альберт Шахов.

Луцька «Волинь» зимуватиме у «зоні вильоту». Навіть не так – у «зоні прямого вильоту» – на передостанньому місці турнірної таблиці Першої ліги. У 22 зіграних до чотиримісячної «зимової» перерви матчах команда, яка ще минулого року грала в Українській Прем’єр-лізі, зазнала 14 поразок! У трьох зустрічах лучани зуміли «зачепитися» за нічию. А в п’яти – таки спромоглися подарувати своїм шанувальникам радість перемоги.

Напевно, такий рівень наших гравців. За великим рахунком, багато з них – ще діти у футболі.

Сказати, що результати невтішні – нічого не сказати. Ось і в останньому цьогорічному поєдинку «Волині» дива не сталося. Підопічні Альберта Шахова не змогли відібрати очки у лідера першості – столичного «Арсеналу».
«Червоно-білі» пропустили в дебюті зустрічі після помилки захисту. Гол на свій рахунок записав українець турецького походження Джемаль Кизилатеш (народжений у Стамбулі син українки та турка).

Проте ще до перерви лучани спромоглися зрівняти рахунок – Андрій Ляшенко заробив, а Владислав Шаповал реалізував одинадцятиметровий (це п’ятий «пеналь», вдало виконаний Шаповалом у сезоні, а загалом на рахунку Влада 8 голів).
У другому таймі глядачі також побачили два взяття воріт. На жаль, в обох випадках це була наша рамка. Спочатку майже диво-голом зі штрафного відзначився «свіженький» Руслан Черненко, який буквально за три хвилини до того вийшов на заміну в складі киян. А під завісу зустрічі свій 12 гол у сезоні забив кращий голеадор «Арсеналу» – Олександр Батальський (знущально – лівою п’яткою у порожні ворота). До речі, якщо не рахувати м’ячі з пенальті, Батальський є однозначно кращим бомбардиром усієї Першої ліги. Адже той-таки Олександр Акименко з «Інгульця» вісім зі своїх 15-ти забив «з точки».

Попереду аж чотиримісячні «зимові канікули». Час на роздуми й «роботу над помилками» є. До речі, після поразки від «Арсеналу» Альберт Шахов вкотре заявив про необхідність підсилення. А також запевнив – у клубі встановилася фінансова стабільність.

Лишається сподіватися, що навесні (наступний матч 23 туру із «Черкаським Дніпром-Академією» заплановано аж на 18 березня) «червоно-біла» юнь постане перед нами добряче змужнілішою і – хоча б трішки – по-футбольному мудрішою. Натомість Альберт Шахов (якому вже пора позбуватися «приставки» «в. о.») довгими зимовими вечорами матиме вдосталь часу, аби підтягнути рівень володіння українською. Бо то, Альберте Георгійовичу, сумно нарікати на життя після поразок можна й «на общєпонятном». А ось «добивати» суперника на післяматчевих прес-конференціях після наших майбутніх феєричних перемог наставнику клубу (та ще й якого – з Волині!) личитиме таки солов’їною!

Усі результати 22 туру: «Інгулець» – «Нафтовик-Укрнафта» – 2:0; «Гірник-Спорт» – «Балкани» – 1:0; «Рух» – «Авангард» – 2:0; «Волинь» – «Арсенал» – 1:3; «Колос» – «Десна» – 0:1; ФК «Полтава» – «Жемчужина» – 3:0; «Геліос» – «Черкаський Дніпро-Академія» – 1:3; «Оболонь-Бровар» – «Кремінь» – 1:2; МФК «Миколаїв» – ПФК «Суми» – 0:0.

У списку бомбардирів лідирують Олександр Акименко («Інгулець») – 15 голів (8 – з пенальті) та Олександр Батальський («Арсенал») – 12.

За воротами
Альберт ШАХОВ,
в. о. головного тренера «Волині»:

«Було два різних тайми. В першому була боротьба і було бажання, мали непогані моменти. У другому – з хвилини 10–15 почалися провали, поміняли опорного півзахисника, випустили центрального – молодого, бо програвали верх. Вийшло, що не вгадали із заміною і пропустили зі штрафного, а потім пішли в атаку – і попали в полон. Напевно, такий рівень наших гравців. За великим рахунком, багато з них – ще діти у футболі. Були провали в обороні, в опорній зоні не справлялися з опонентами. Надіємось, що можна буде підсилитися в міжсезоння. Фінансові умови для того є, клуб платить все день у день, претензій у футболістів до ФК «Волинь» бути не може».