«Шахтар» на виїзді розгромно поступається «Наполі» (Відео)

Тайсон бив – не забив, а гравці «Наполі» класно забивали.

Фото із сайту УНІАН.

Доля путівки в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вирішуватиметься в останньому турі

«Наполі» (Неаполь, Італія) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 3:0 (1:0 – Лоренцо Інсіньє, 56 хв.; 2:0 – Пйотр Зелінські, 81 хв.; 3:0 – Дріс Мертенс, 83 хв.)

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група F. 5 тур. 21 листопада 2017 року. Неаполь (Італія). Стадіон «Сан-Паоло». Головний суддя Дамир Скомина (Копер, Словенія).

Аби гарантувати собі вихід в 1/8 Ліги чемпіонів за тур до закінчення групового раунду, «Шахтар» мав на виїзді перемагати італійський «Наполі». Ну, або хоча б зіграти внічию з лідером Серії А.

Завдання, відверто кажучи, перед підопічними Паулу Фонсеки стояло складне. І «Шахтар» таки поступився, тричі пропустивши в другому таймі.

Завдання, відверто кажучи, перед підопічними Паулу Фонсеки стояло складне. І «Шахтар» таки поступився, тричі пропустивши в другому таймі. Голи на будь-який смак забивали італієць Лоренцо Інсіньє – диво-ударом у дальню дев'ятку, поляк Пйотр Зелінські – після «стіночки» з бельгійцем Дрісом Мертенсем та, власне, сам Дріс Мертенс – головою на добиванні після подачі кутового.

Це означає, що «гірникам» неодмінно треба буде брати очки у матчі заключного туру в Харкові з досі непереможним «Манчестер Сіті».

В іншому матчі групи F англійський «Манчестер Сіті» мінімально переміг нідерландський «Фейєноорд» – 1:0. Єдиний гол у поєдинку забив Рахім Стерлінг аж на 88-й хвилині.