Маленьким вихованцям дитячого садка організували подорож у лісове царство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Маленьким вихованцям дитячого садка організували подорож у лісове царство

Волинь-нова

Маленьким вихованцям дитячого садка організували подорож у лісове царство

Еколого-освітнє заняття відбулося у Звірівському ДНЗ

В рамках співпраці з дошкільними закладами було проведено 22 листопада заняття в Звірівському дошкільньому навчальному закладі «Сонечко», повідомляє Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» у «Фейсбуці».

. Працівник відділу екологоосвітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» Данилюк Наталія завітала до найменших діток віком 3 – 6 років, з якими поспілкувались про ліс та його значення в природі та житті людини.

Заняття проходило у формі подорожі по лісовому царству. Діти брали активну участь у вікторинах, кмітливо відгадували загадки про рослини та мешканців лісу.

Заняття проходило у формі подорожі по лісовому царству. Діти брали активну участь у вікторинах, кмітливо відгадували загадки про рослини та мешканців лісу. На завершення дітки зіграли в ігри та отримали розмальовки та презентаційні наклейки від національного парку. У заході прийняло участь 19 діток та вихователі.