Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки не поділяє думки окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права щодо декомунізації
Викладачі кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки В. М. Кравчук та О. М. Юхимюк підготували науково-експертну позицію, яка не відповідає позиції університету та ректора
На адресу університету надійшов лист від судді-доповідача В. П. Колісника з проханням повідомити позицію фахівців з питання, щодо якого відкрите конституційне провадження. Про це заявив ректор луцького вишу Ігор Коцан на офіційному сайті СНУ.
Керівництвом університету не було приділено належної уваги цьому питанню, оскільки воно було на контролі декана юридичного факультету. Відтак науково-експертна позиція окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету – лише їх власна.
Вивчити дане питання та підготувати відповідь було доручено декану юридичного факультету О. В. Лабі. Викладачі кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки В. М. Кравчук та О. М. Юхимюк підготували науково-експертну позицію, яка не відповідає позиції університету та ректора.
Керівництвом університету не було приділено належної уваги цьому питанню, оскільки воно було на контролі декана юридичного факультету. Відтак науково-експертна позиція окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету – лише їх власна.
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та ректор повністю підтримують Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Нині створено комісію з фахівців конституційного права та проводиться службова перевірка щодо науково-експертної позиції викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету, результати якої будуть розглянуті на засіданні вченої ради університету.