Курси НБУ $ 39.38 € 42.32
Ганьба та й годі: «Динамо» програє албанському «Скендербеу»… (Відео)

Забивши першими, кияни потім тричі пропустили – і ще раз забили під самісіньку завісу поєдинку

«Скендербеу» (Корча, Албанія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 3:2 (0:1 – Віктор Циганков, 16 хв.; 1:1 – Сабьєн Лілай, 18 хв.; 2:1 – Сегун Аденії, 52 хв.; 3:1 – Алі Соу, 56 хв.; 3:2 – Назарій Русин, 90+1 хв.)

Ліга Європи. Груповий раунд. Група B. 5 тур. 23 листопада 2017 року. Ельбасан (Албанія). Стадіон «Ружді Біжута». Головний суддя Олівер Драхта (Австрія).

Дожилися – київське «Динамо» тричі пропускає і поступається албанському «Скендербеу»! Відверто посередньому клубу з доволі скромної у футбольному вимірі Албанії…

Підопічні Олександра Хацкевича забили першими – відзначився Віктор Циганков. Проте вже за дві хвилини албанці зрівняли. А після перерви забили ще двічі.

Звісно, кияни вже вийшли у «єврокубкову весну». Проте результат і зміст гри відверто розчарував. «Скендербеу» динамівці мали б перемагати й напівекспериментальним складом – навіть не маючи нагальної турнірної мотивації.

Світлим промінчиком другого тайму можна вважати дебют у складі «Динамо» Назарія Русина – 19-річний нападник забив невдовзі після своєї появи на полі.

Дивимось, як це було:

У паралельному поєдинку групи В сербський «Партизан» переміг швейцарський «Янг Бойз» – 2:1.