Цьогоріч «Верес» не виграє Кубок України – рівняни розгромно «продули» «Шахтарю» у чвертьфіналі

«Гірники» «відвантажили» підопічним Юрія Вірта по два голи в кожному з таймів

«Шахтар» (Донецьк) – «Верес» (Рівне) – 4:0 (1:0 – Факундо Феррейра, 7 хв.; 2:0 – Бернард, 45 хв.; 3:0 – Марлос, 63 хв.; 4:0 – Густаво Бланко Лещук, 83 хв.)

Кубок України з футболу, чвертьфінал. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». 29 листопада 2017 року.

У півфіналі Кубка України з футболу гратиме донецький «Шахтар». «Гірники» у чвертьфіналі не залишили жодних шансів рівненському «Вересу», відправивши у ворота підопічних Юрія Вірта аж чотири «сухих» м'ячі.

Зауважимо, що чвертьфінальна кубкова перемога лідера УПЛ мала глибоке латиноамериканське коріння. Забивали Факундо Феррейра, Бернард, Марлос та Густаво Бланко Лещук.

Результати інших чвертьфінальних матчів:

«Ворскла» (Полтава) – ФК «Маріуполь» (Маріуполь) – 1:2 (1:0 – Владислав Кулач, 13 хв.; 1:1 – Андрій Борячук, 24 хв.; 1:2 – Андрій Тотовицький, 77 хв.)

«Десна» (Чернігів) – «Динамо» (Київ) – 0:2 (0:1 – Денис Гармаш, 6 хв.; 0:2 – Назарій Русин, 90+3 хв.)

ФК «Львів» (Львів) – СК «Дніпро-1» (Дніпро) – 1:2 (у додатковий час, основний час – 1:1) (1:0 – Сергій Кисленко, 23 хв.; 1:1 – Олександр Сніжко, 75 хв.; 1:2 – Ярослав Поплавка, 119 хв.)

Таким чином навесні у півфіналах гратимуть представники УПЛ ФК «Маріуполь», «Динамо» та «Шахтар», а також  представник Другої ліги СК «Дніпро-1».