На Волині, втікаючи вночі від лісової охорони, джип на польських номерах застряг у болоті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
На Волині, втікаючи вночі від лісової охорони, джип на польських номерах застряг у болоті

Волинь-нова

На Волині, втікаючи вночі від лісової охорони, джип на польських номерах застряг у болоті

Працівники оперативної рейдової групи ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання у вівторок о 3 год. ночі натрапили на протекторний слід автівки, що рушила вглиб лісового масиву

Лісоохоронці перекрили дорогу і у 22 кварталі Цуманського лісництва побачили джип. Почалася погоня. Втікачі спробували відірватися від машини лісової охорони, але в’їхали у баюру і застрягли. Відтак спішно покинули автомобіль і під прикриттям сильного нічного туману зникли з місця події.

За викликом прибув поліцейський патруль. Зараз триває пошук власників джипа, який, до речі, на польській реєстрації.

Варто зазначити, що напередодні, у п’ятницю, лісопорушникам на цьому ж автомобілі вдалося втекти від лісової охорони.

Нічні візитери так поспішали, що не встигли навіть витягти ключі з машини. Автомобіль відтранспортовано на штрафмайданчик Ківерцівського відділу національної поліції. Зараз триває слідство, з’ясовуються інші обставини нічної пригоди.

Варто зазначити, що напередодні, у п’ятницю, лісопорушникам на цьому ж автомобілі вдалося втекти від лісової охорони. Правда, довелося викинути з машини дубову колодку. Так само любителі нічних пригод намагалися вчинити і цього разу. Метрову колодку їм вдалося викинути на ходу, але з утечею не пощастило. Сподіваємося, уже найближчим часом лісопорушники понесуть заслужене покарання, інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.