«Динамо» трощить «Партизан» і виходить в 1/16 з першого місця

Партизанів взяли у полон!

Фото ФК «Динамо» (Київ).

Хет-трик оформив Жуніор Мораес

«Динамо» (Київ, Україна) – «Партизан» (Белград, Сербія) – 4:1 (1:0 – Микола Морозюк, 6 хв.; 2:0 – Жуніор Мораес, 28 хв.; 3:0 – Жуніор Мораес, 31 хв.; 3:1 – Марко Євтович, 45+4 хв. (з пенальті); 4:1 – Жуніор Мораес, 77 хв. (з пенальті))

Ліга Європи. Груповий раунд. Група «B». 6 тур. 7 грудня 2017 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Павел Гіль (Люблін, Польща).

Київське «Динамо» у минулому турі Ліги Європи добряче розізлило своїх уболівальників, поступившись на виїзді більш ніж скромному албанському «Скендербеу» – 2:3.

Після перерви польський арбітр Павел Гіль ставить «пеналь» «у відповідь» – і Мораес оформлює хет-трик.

Якби кияни програли і сьогодні – віддали б «Партизану» перше місце в групі (проте в 1/16 все одно потрапили б з другого).

На щастя, до цього й близько не дійшло. Вже в дебюті поєдинку Микола Морозюк відкрив рахунок. А у другій половині першого тайму Жуніор Мораес з інтервалом у три хвилини відзначається дублем, доводячи рахунок до розгромного.

Щоправда, вже на компенсованих хвилинах першого тайму серби відквитали один м’яч з пенальті.

Після перерви польський арбітр Павел Гіль ставить «пеналь» «у відповідь» – і Мораес оформлює хет-трик (а загалом у двох матчах бразилець засмутив «Партизан» аж п'ять разів) – 4:1!

Жуніор Мораес знає, як скористатися таким пасом.

У паралельному поєдинку групи В швейцарський «Янг Бойз» на доданих хвилинах вирвав вольову перемогу над «Скендербеу» – 2:1.