ФІФА погрожує дискваліфікувати збірну Іспанії з ЧС-2018
Буцімто, там держава суне свого носа у футбольні справи
Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) може усунути збірну Іспанії від чемпіонату світу-2018, повідомляє Новое время з посиланням на El País.
За інформацією джерела, причиною цього може бути втручання держави в справи футбольної федерації країни.
За інформацією джерела, причиною цього може бути втручання держави в справи футбольної федерації країни. Королівська іспанська футбольна федерація (RFEF) вже отримала повідомлення від ФІФА з цього приводу.
Членство іспанської федерації в ФІФА може бути призупинено на деякий час, а команди з цієї країни будуть виключені з турнірів, включаючи ЧС-2018.
Відзначимо, ФІФА вважає, що держава тисне на ситуацію з виборами нового президента RFEF. Це суперечить 13-й статті статуту ФІФА, згідно з яким її федерації-члени повинні бути самостійними.