Український футболіст забив приголомшливий м’яч у Бельгії (Відео)

ТСН

Валерію Лобановському неодмінно б сподобався цей гол

Про це пише ТСН. Український гравець бельгійського клубу «Сент-Трюйден» Роман Безус у грі 20-го туру чемпіонату проти «Стандарта» забив неймовірний м'яч. На 90-й хвилині поєдинку, коли команда нашого співвітчизника мінімально поступалася, Безус зрівняв рахунок у грі, забивши прямим ударом з кутового, який у футболі називають «сухий лист». Цікавий той факт, що українець з'явився у матчі лише на 86-й хвилині.

На 90-й хвилині поєдинку, коли команда нашого співвітчизника мінімально поступалася, Безус зрівняв рахунок у грі, забивши прямим ударом з кутового, який у футболі називають «сухий лист».

Сама гра завершилася з рахунком 1:1. Слід зазначити, що такі голи дуже часто забивав легендарний гравець та тренер Валерій Лобановський. Нагадаємо, що раніше Безус виступав у складі «Динамо», «Дніпра» та «Ворскли».

Цей гол став для Романа 2 у 10 матчах, які він провів у внутрішній першості.