Серед звільнених з полону українців – двоє фанатів луганської «Зорі» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Серед звільнених з полону українців – двоє фанатів луганської «Зорі»

Волинь-нова

Серед звільнених з полону українців – двоє фанатів луганської «Зорі»

Хлопці й на окупованій території не соромилися своєї любові до України

Як відомо, сьогодні, 27 грудня, на Донбасі відбувся обмін заручниками за формулою 74 українці на 306 осіб.

Серед переданих заручників – не тільки військові, а також є цивільні люди й, зокрема, ультрас футбольного клубу «Зоря» Владислав Овчаренко та Артем Ахмеров. Представники ЛНР звинуватили хлопців у шпіонажі та назвали їх «лідерами підпільного угрупування», які передають інформацію полку Азов, інформує УНІАН.

Владислав та Артем неодноразово висловлювали свою проукраїнську позицію.

Владислав та Артем неодноразово висловлювали свою проукраїнську позицію. ТСН.ua зв’язався з матір’ю Владислава Вітою Овчаренко та дізнався подробиці обміну.

«Мені подзвонили вже і розповіли цю новину. Він зараз з Іриною Володимирівною (Геращенко). Він мені потім сам дзвонив. Ми самі ще в Луганську і чекали до останнього новин. А син уже в Україні. Звичайно ж він в Україні залишиться, однозначно. Тут йому робити нічого (в окупованому Луганську)», – розповіла мати Овчаренка.

За її словами, зараз вони намагаються самі дізнатися подробиці куди привезуть сина та після цього будуть вже планувати з ним зустріч.

«Звичайно ми хочемо побачитися. Хочеться хоч обійняти його. Я не торкалася до нього 14 місяців. Навіть не знаю, будемо намагатися щоб швидше це все зробити. Ми ще не запитали де він просто зараз. Влад сказав нам телефоном: «Мамо, я на Батьківщині!». Ми з ним на зв'язку, так, це напевно Ірина Володимирівна дала йому свій телефон і він подзвонив мені. Я от дуже сподіваюся, що до Нового року ми з ним побачимося. Нам такий подарунок ось до Нового року. Це просто подарунок. Я всім дуже вдячна за допомогу. Нам стільки людей допомогли, це не передати. Це як друге народження сина. Ми вже і плакали, і сміялися, не знаю, що з нами відбувається. Ми раді просто до без пам'яті», – додала вона.

Зазначимо, що 25 жовтня 2017 року, так званий «суд ЛНР» засудив члена фанатської організації футбольного клубу «Зоря» Владислава Овчаренка до 17 років ув'язнення «особливого камерного режиму». Українця звинуватили в шпигунстві на користь України через те, що він вийшов у центр окупованого Луганська з українським прапором і спалив «прапор» терористів «ЛНР».