Звільненим з полону бойовиків українцям виплатять по 100 тисяч гривень допомоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Звільненим з полону бойовиків українцям виплатять по 100 тисяч гривень допомоги

Волинь-нова

Звільненим з полону бойовиків українцям виплатять по 100 тисяч гривень допомоги

А також час перебування у заручниках зарахують до трудового стажу

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає «Еспресо».

«Наша пропозиція буде в тому, щоб надати кожному з тих, кого вчора звільнили, по 100 тис. грн. Період, коли людина незаконно утримувалася бойовиками, буде зараховано в трудовий стаж. Якщо військовослужбовець потрапив у полон, цей термін йому зарахоувють як учаснику бойових дій - у потрійному варіанті», - сказав Рева.

Кожна людина має відчувати, що повернулася додому і країна не просто зустріла її квітами у забула, а ще й повертає їх до мирного життя.

Міністр зазначив, що звільненим із полону українцям також надаватимуть інші види соціальної допомоги.

«Нами підготовлений проект постанови про надання матеріальної допомоги кожному з тих, хто звільнений. Зараз на місця йдуть мої доручення, щоб кожне управління соціального захисту за адресою вивчило потреби цих людей: у когось - працевлаштування, в когось - реабілітація, комусь треба полікуватися. Ми все це вивчаємо і одразу починаємо з ними працювати. Кожна людина має відчувати, що повернулася додому і країна не просто зустріла її квітами у забула, а ще й повертає їх до мирного життя», - додав Рева.