Австрійці передали на Волинь чотири інкубатори для виходжування передчасно народжених діток - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Австрійці передали на Волинь чотири інкубатори для виходжування передчасно народжених діток

Волинь-нова

Австрійці передали на Волинь чотири інкубатори для виходжування передчасно народжених діток

Їх отримали Волинська обласна дитяча лікарня, Ковельський пологовий будинок та Ратнівська лікарня

Про це повідомив Дмитро Василенко у спільноті «Волинь SOS» у «Фейсбуці».

При доставці в один з мед закладів, почув від лікаря – «інкубатор везіть вже в реанімацію

 Інкубатор для дітей - важлива ланка в житті новонародженого. Недоношені діти дуже схильні до втрат тепла, тому важливо вчасно і швидко помістити дитину в комфортну для неї середовище. Такий середовищем є кювез для новонароджених - медичний інкубатор, який підтримує температуру тіла новонароджених з порушеннями терморегуляції, необхідну вологість і рівень кисню навколо немовляти.

При доставці в один з мед закладів, почув від лікаря – «інкубатор везіть вже в реанімацію». Сльози на очах», - пише Дмитро Василенко. До доброї справи долучилися і волинські благодійники. «Вдячний керівнику фонду Патріоти Волині Денису П’ятигорцю за фінансову допомогу на логістику. Дякую Юрію Сковороді за підтримку, Окрема та особлива подяка керівнику Волинського підрозділу ТОВ Радивилівмолоко Олександру Новоселецькому, який особисто, як водій доставив вантаж до Луцька. Дякую Благодійному Фонду «Волинь-2014» за документальний супровід та розмитнення, дякую Володимир Кривович», - зазначає волонтер.