У Ковелі влаштували новорічне свято для дітей, яким зараз живеться непросто - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
У Ковелі влаштували новорічне свято для дітей, яким зараз живеться непросто

Волинь-нова

У Ковелі влаштували новорічне свято для дітей, яким зараз живеться непросто

Під час заходу дітворі вручили подарунки від міського голови

У Палаці учнівської молоді ім. І. Франка міста залізничників з ініціативи служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось новорічне свято для хлопчиків і дівчаток з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, йдеться на сайті міськради.

Юні ковельчани співали пісні, танцювали навколо ялинки, декламували вірші.

Юні ковельчани співали пісні, танцювали навколо ялинки, декламували вірші, гралися з Дідом Морозом, Снігуронькою, сніговиком, пінгвінами та казковими героями з популярних мультфільмів. На заході також були присутні батьки.

З вітальним словом до учасників новорічного ранку звернулась начальник служби у справах дітей Жанна Вельма. Вона побажала усім гарного настрою, здоров’я, благополуччя, затишку у домівках і, щоб прийдешній рік видався мирним та багатим на добро.

Організатори заходу подякували за підтримку та допомогу працівникам та вихованцям Палацу: гуртку «Старшокласник», культорганізатору Богуславі Петерчук.