«Півтори тисячі! Кожному! Щомісяця!»: Гройсман заанонсував підвищення зарплат учителям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
«Півтори тисячі! Кожному! Щомісяця!»: Гройсман заанонсував підвищення зарплат учителям

Волинь-нова

«Півтори тисячі! Кожному! Щомісяця!»: Гройсман заанонсував підвищення зарплат учителям

Стверджує, що одержуватимуть по 8,5 тисяч

Кабінет Міністрів України в рамках політики підвищення соціальних стандартів ухвалив рішення про підвищення заробітньої плати вчителям до 8,5 тис. грн.

Про це повідомили у прес-службі уряду, інформує Новое время.

Відповідне рішення Кабмін прийняв у четвер, 11 січня, за пропозицією прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У 2017 році було прийнято рішення про підвищення заробітної плати вчителям на 50%, а в цьому році кожен вчитель отримає в середньому ще плюс 1500 гривень.

«З січня місяця ми підвищимо заробітну плату українському вчителю. У 2017 році було прийнято рішення про підвищення заробітної плати вчителям на 50%, а в цьому році кожен вчитель отримає в середньому ще плюс 1500 гривень», – зазначив він на засіданні, передає телеканал Прямий.

Гройсман розповів, що в абсолютних цифрах показник зарплат становитиме від 6,5 до 8,5 тис. грн на місяць у залежності від категорії.

Прем’єр-міністр також нагадав, що це вже друга хвиля збільшення зарплат.

Крім того, Гройсман наголосив на необхідності врегулювання роботи з місцевою владою щодо підвищення зарплат викладачам, які фінансуються по лінії місцевих бюджетів.