У Нідерландах показали невідому картину Ван Гога - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
У Нідерландах показали невідому картину Ван Гога

Волинь-нова

У Нідерландах показали невідому картину Ван Гога

Ескіз «Гора Монмартр з кар'єрами» датується 1886 роком

Забута робота зберігалася у приватній колекції впродовж майже століття, пише ВВС.

Малюнок, разом з іншим подібним полотном гори Монмартр, виставили у музеї після тривалої перевірки.

 

«Таке відкриття завжди значне. Це справді винятково, це трапляється нечасто», - повідомив AFP старший науковий співробітник музею Ван Гога в Амстердамі Тіо Меедендорп.

Він вважає, що знахідка більше узгоджується з раннім формальним стилем Ван Гога, який він розвинув в Антверпенській академії мистецтв, перш ніж переїхати до Парижа, де його стиль став більш експериментальним.

Голландські родичі американського приватного колекціонера купили малюнок з галереї в Нідерландах у 1917 році. Але музей, на прохання колишнього власника, не повідомив про цю знахідку одразу.

Невідому роботу знайшли у 2013 році, коли її привезли в Музей Ван Гога для дослідження. Голландські родичі американського приватного колекціонера купили малюнок з галереї в Нідерландах у 1917 році. Але музей, на прохання колишнього власника, не повідомив про цю знахідку одразу.

Експерти музею Ван Гога вважають, що ескіз спочатку належав Джоанні ван Гог-Бонгер, дружині брата Вінсента Тео, яка пронумерувала його «123». У 1917 році малюнок продали.

Коли науковці музею дістали ескіз з рамки, пан Меедендорф знайшов ззаду на малюнку номер «123».