Навіть вітер був на боці України... (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Навіть вітер був на боці України... (Фото, відео)

Фото із Фейсбуку

Навіть вітер був на боці України... (Фото, відео)

Український стяг піднявся на висоту два кілометри і полетів в Луганськ

 

 Саме так у Станиці Луганській вирішили відзначити День Соборності України. За сприяння місцевої влади, відділу цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ», членів спілки учасників бойових дій АТО Луганщини та учнівської молоді місцевих шкіл у небо над містом та передовими позиціями піднявся Державний Прапор України.

Прапор України, оздоблений кількома десятками повітряних куль, граціозно піднявся у піднебесся. Присутні супроводили це дійство виконанням Гімну України та гучними оплесками.

Про це пише Володимир Лазарєв на сторінці «Фейсбук». Проведенню святкового заходу не завадив ані щільний дощ, ані пронизливий зимовий вітер. Прапор України, оздоблений кількома десятками повітряних куль, граціозно піднявся у піднебесся. Присутні супроводили це дійство виконанням Гімну України та гучними оплесками.

 

 Вітер цього дня був за Україну і поніс знамено прямо на окуповані території в бік Луганська. У той момент десятикласниця Оленка разом з подружками висловила своє найзаповітніше бажання: «…Щоб наш Прапор споглядали усі луганчани, як нагадування про те, що Україна – єдина держава…»

Полотнище розміром шість на одинадцять метрів було виготовлене волонтерами Донеччини і передане у дарунок жителям сусідньої області як символ єдності України.

 

– Подібні заходи якнайкраще сприяють піднесенню морально-психологічного стану місцевого населення, зміцнюють віру у завтрашній день та довіру до своїх захисників, – зазначив керівник підрозділу ЦВС ОТУ «Луганськ» Валерій Басалига.