Волинян випробовують на міцність вітрянка, гепатит, туберкульоз і сказ... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Волинян випробовують на міцність  вітрянка, гепатит, туберкульоз і сказ...

Волинь-нова

Волинян випробовують на міцність вітрянка, гепатит, туберкульоз і сказ...

Вітряною віспою на Волині за останній тиждень захворіло 132  дитини, найбільша кількість -- в  Любешівському, Ратнівському, Рожищенському    районах та містах Луцьку, Нововолинську.  На скарлатину занедужало 8  дітей

За повідомленням обласного лабораторного центру МОЗ, в січні  зареєстровано спалах вірусного гепатиту А  в селі Піща  Шацького району, де  хвора в інкубаційному періоді  інфікувала 7 осіб, з них 2 дітей шкільного віку. На сьогодні є пряма загроза поширення  інфекції серед жителів села.

Виявлено  7  хворих  на відкриту форму  туберкульозу (3 – в Луцьку, 2 — в Любешівському районі, по 1 — в  Ковельському та Горохівському районах).

Виявлено  7  хворих  на відкриту форму  туберкульозу.

Лікарями Луцького лабораторного центру  проведено заходи щодо встановлення осіб, які контактували з хворою на сказ собакою у селі Несвіч. При цьому 9 жителів (в т.ч. 3 дітей) скеровано для проведення профілактичного антирабічного лікування. На Волині виявлено 5 випадків сказу тварин.