Спритний волинянин віз через кордон марихуану в балончику для гоління - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Спритний волинянин віз через кордон марихуану в балончику для гоління

Волинь-нова

Спритний волинянин віз через кордон марихуану в балончику для гоління

Учора до міжнародного пункту пропуску «Ягодин» по смузі руху «зелений коридор» на в’їзд в Україну прибув мікроавтобус марки «Мерседес». Водій громадянин України, під час проходження контрольних процедур, помітно нервувався, тож прикордонники Луцького загону прийняли рішення детальніше оглянути транспортний засіб

У ході проведення спільного з інспектором фіскальної служби поглибленого огляду з залученням службової собаки охоронців рубежу у сумці з особистими речами під ковпачком балончику для гоління виявлено пакетик з марихуаною.

У сумці з особистими речами під ковпачком балончику для гоління виявлено пакетик з марихуаною.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 КК України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів» прикордонниками направлено повідомлення у УСБУ в Волинській області.

Наразі громадянина України, мешканця Волині, разом з автомобілем передано співробітникам СБУ, наркотичну речовину загальною вагою 1,7 грами відправлено на експертизу.

Віктор ВИРВА.