Це вино можна не тільки випити, але й... почитати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Це вино можна не тільки випити, але й... почитати

Reverse Innovation

Це вино можна не тільки випити, але й... почитати

В Італії випускають алкогольний напій з книжковими етикетками

Спільно з дизайнерським агенством Reverse Innovation винороб Матео Корреджіа розробив пляшку вина, етикетку якого можна гортати і читати, як книжку. Ось що про це думає команда Reverse Innovation: «Зараз, для того щоб читати, ми використовуємо комп’ютери, столи і мобільні телефони. Чому б не використовувати ще й пляшку вина?». Про це розповідає портал Друг читача.

На етикетці червоного вина сорту ROERO можна прочитати історію під назвою «Ti amo. Dimenticami» (з італ.«Я люблю тебе. Забудь мене») про кохання, яке змінює все життя 

Кожен з тьох сортів вина має власну книжкову етикетку. Автори проекту запевняють, що кожна історія ідеально поєднується зі смаком вина у пляшці. На етикетці червоного вина сорту ROERO можна прочитати історію під назвою «Ti amo. Dimenticami» (з італ.«Я люблю тебе. Забудь мене») про кохання, яке змінює все життя. Її створила письменниця Регіна Маркес Надаес: «Ти прийшла в моє життя дощового зимового дня. Ти була мовчазною, одягненою у джинсову куртку зі стразами, яка не захищала тебе від холоду та вологості нашого міста.»

Пляшку вина будь-якого із трьох сортів можна придбати за на сайті Librottiglia за 15 євро. Для тих, хто захоче спробувати одразу всі сорти літературних вин, три пляшки коштуватимуть 40 євро.