Ковель готується до відзначення 500 - річчя надання місту магдебурзького права - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Ковель готується до відзначення 500 - річчя надання місту магдебурзького права

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

http://ptaxa.com.ua

Ковель готується до відзначення 500 - річчя надання місту магдебурзького права

З цього приводу відбулась нарада, де було напрацьовано програму святкових заходів

Зокрема, заплановано провести конкурс відеороликів про місто, підготувати і видати збірку творів місцевих авторів поезії та прози про Ковель та ковельчан, організувати загальноміський конкурс дитячого малюнка і тематичні виставки художників, виставку-конкурс світлин фотомайстрів, повідомляє Ковель News.

18-19 жовтня пройде Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція "Ковель і ковельчани в історії Волині та України". Активну участь у її підготовці беруть професор кафедри археології та спеціальних історичних дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинського обласного товариства краєзнавців Геннадій Бондаренко та директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.

Хочеться, аби за цей рік ми ще більше полюбили наше місто і про нього розповіли Україні.

Учора вони були у нашому місті і дали ряд рекомендацій та порад щодо організації конференції. У найближчі дні буде розроблено інформаційний лист з роз’ясненнями, які матеріали і коли можна буде подати, аби долучитись до написання історії про наше місто.

Чимало наших традиційних мистецьких та спортивних дійств теж буде приурочено ювілею. Серед них – знані фестивалі «Танцююче місто», «Пісня лікує душі, об'єднує серця», травневий міжнародний вуличний пробіг.

Є думка провести ярмарок, поєднавши його з театралізованим дійством. У навчальних закладах теж не залишиться поза увагою ця вагома в історії нашого міста дата. Кожен навчальний заклад розробить і свою програму відзначення ювілею.

Планів і задумів - досить багато, і уже найближчим часом ми будемо детальніше про все розповідати.

Хочеться, аби за цей рік ми ще більше полюбили наше місто і про нього розповіли Україні.

Варто додати, що відповідно до Постанови Верховної Ради України 500 –річчя надання Ковелю магдебурзького права внесено до переліку свят, що відзначатимуться на державному рівні.