Погода: Єфрем Вітродуй цьогоріч добряк (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Погода: Єфрем Вітродуй цьогоріч добряк (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 10 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: Єфрем Вітродуй цьогоріч добряк (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко сьогодні, 10 лютого, буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, подекуди дрібний сніг

Вітер західний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 2 до 7 градусів морозу, вдень – від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 10 лютого було у 2002-у році – плюс 8,5 градуса, найхолодніше – у 1956-му – мінус 26,4 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині.
Такою буде погода сьогодні на Волині.

 Найтепліше 10 лютого було у 2002-у році – плюс 8,5 градуса, найхолодніше – у 1956-му – мінус 26,4 градуса.

Народний прогноз погоди:

10 лютого вшановується пам’ять преподобного Єфрема Сиріна. У народі цей день називали Єфрем Вітродуй. Люди боялись вітру 10 лютого, оскільки він передвіщав сире, холодне літо. Тому і говорили: «Не до добра літнього Єфремів вітер».

Ще до нас дійшли спостереження за снігом: якщо нічний сніг залишиться на гілках дерев, то й на землі не розтане.

Прогноз погоди на завтра:

11 лютого буде хмарно з проясненнями, вдень без істотних опадів. Вітер північний, 3 – 8 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 3 до 8 градусів морозу, вдень – від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.