У Камені-Каширському відкрили виставку картин, виконаних в унікальній техніці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У Камені-Каширському відкрили виставку картин, виконаних в унікальній техніці

Район. Камінь-Каширський

У Камені-Каширському відкрили виставку картин, виконаних в унікальній техніці

У приміщенні районного будинку культури відбулося відкриття персональної художньої виставки творів житомирського художника Сергія Носка

Ініціаторами цього дійства виступили Волинське обласне відділення Українського фонду культури та відділ культури Камінь-Каширської райдержадміністрації, повідомляє Район.Камінь-Каширський.

Репрезентував картини для жителів району голова ВОВ Українського фонду культури Геннадій Сарапін.

Сергій Носок – житомирський художник, книжковий графік, викладач художньої школи, член Національної спілки художників України. Роботи митця створені у власній малярській техніці, аналогів якої немає у світі: об’ємно-наскрізній пластиці в живописі.

На цей мистецький захід зібралися десятки людей, серед яких були присутні і майстри пензля Камінь-Каширщини.

 

Розпочалася презентація із виступу творчого колективу районного будинку культури, після чого Геннадій Сарапін подякував начальнику відділу культури райдержадміністрації Євгенії Сидорчук за постійну співпрацю у співорганізації цієї виставки. Геннадій Іванович відмітив, що за сприяння відділу культури райдержадміністрації на теренах району протягом останніх років вдалося організувати близько десятка подібних мистецьких презентацій.

 

– Художні виставки дозволяють жителям району долучитись до світу творчості, відчути та пройнятися красою, – зазначає Євгенія Сидорчук. – Приємно, що талановиті митці України виявляють бажання демонструвати власні доробки і для жителів нашого краю. Надихаючись високим мистецтвом, ми маємо можливість разом з іншими регіонами Волині розвивати власні культурні надбання.

 

Довідка:

Сергій Носок – житомирський художник, книжковий графік, викладач художньої школи, член Національної спілки художників України.

Роботи митця створені у власній малярській техніці, аналогів якої немає у світі: об’ємно-наскрізній пластиці в живописі.

Твори художника вражають своєю масштабністю, неординарністю та багатогранністю, спонукають до роздумів, захоплюють та не лишаються поза увагою.

Картини Сергія Носка стали окрасою приватних колекцій у Польщі, Греції, Німеччині, Румунії, Австралії та у колекціях відомих діячів культури України.