У Луцьку викрили підпільну гуральню - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
У Луцьку викрили підпільну гуральню

112

У Луцьку викрили підпільну гуральню

Перед судом постануть члени організованої групи, які незаконно виготовляли алкогольні напої

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Волинської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох жителів міста Луцька, які займались незаконним виготовленням алкогольних напоїв, повідомляє прес-служба прокуратури області.

У приміщені виявлено та вилучено пляшки фальсифікованої горілки під назвами торгових марок «Мороша» та «Первак», а також обладнання для виробництва алкогольних напоїв.

Зокрема, вказані особи на початку вересня 2017 року, з метою виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв організували незаконну діяльність підпільного цеху в приміщенні гаражу, розташованого в малолюдному місці обласного центру. Крім того, останні вживали заходів конспірації щодо унеможливлення викриття правоохоронними органами незаконної продукції.

Разом з тим, таку протиправну діяльність організованої групи правоохоронцями було викрито, а в ході проведення санкціонованого обшуку у вищевказаному приміщені виявлено та вилучено пляшки фальсифікованої горілки під назвами торгових марок «Мороша» та «Первак», а також обладнання для виробництва алкогольних напоїв.

Зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України.