Ярош закликав перейменувати область на Січеславську - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Ярош закликав перейменувати область на Січеславську

Фото: https://www.facenews.ua/file/2014/193242/

Волинь-нова

Ярош закликав перейменувати область на Січеславську

Командувач Добровольчого українського корпусу, народний депутат Дмитро Ярош підтримує перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

«Район Кам’янського, де я народився та живу, з 16 століття належав до земель Війська Запорізького Низового й він, у людській пам`яті старожилів, до цієї пори ділиться на сотні, військово-адміністративні одиниці, заведені козацтвом ще з часів Січі, - йдеться у дописі - Вище Дніпром - Мазепин острів, місце переправи українсько-шведської армії у 1709 році, нижче - пороги та Великий Луг, при якому стояли п‘ять з вісьмох запорозьких січей. Обабіч - степи і яри козацьких вольностей, твердині паланок, городків і зимівників, де все дихає багатовіковою боротьбою за волю і долю України.

Головну базу УДА біля старого козацького села Дібрівка наші бійці поміж собою називають Дібрівська Січ.

Вважаю, що Січеславська - не лише історична, але найкраща сучасна назва для області-форпосту, яка формувала перші добробати й дала відсіч планам Путіна створити Новоросію від Харкова до Одеси. Прикметно, що навіть головну базу УДА біля старого козацького села Дібрівка наші бійці поміж собою називають Дібрівська Січ.

Як депутат від Січеславського краю я серед перших готовий підтримати своїм підписом відповідний проект змін до Конституції», - заявляє Ярош.