Робонавта остаточно «доламали», коли намагалися приєднати йому ноги... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Робонавта остаточно «доламали», коли намагалися приєднати йому ноги...

Робонавт повертається додому.

NASA

Робонавта остаточно «доламали», коли намагалися приєднати йому ноги...

Тепер механізм доведеться повертати на Землю

NASA, спільно з компанією General Motors, працювало над Роботом-астронавтом з 1996 року. Спочатку робот мав гуманоїдний торс із шоломом замість голови і дві руки. Передбачалося, що він буде допомагати астронавтам на МКС з виконанням складних завдань. Про це розповідає Вокруг Света.

 Коли Робонавт прибуде на Землю, експерти вирішать чи лагодити робота, або ж варто замінити його однією з нових моделей

У 2014 році NASA вирішило забезпечити робота парою ніг, які б дозволили йому рухатися Міжнародною космічною станцією. Однак з цим завданням астронавти впоратися не змогли: робот майже одразу вийшов з ладу. Земні моделі Робонавта відрізнялися від пристрою на МКС, тому фахівці космічного центру не змогли керувати роботами на орбіті.

І хоча з 2015 року механізм вдалося запустити декілька разів, було очевидно, що повністю полагодити його в космосі не вдасться. Астронавти NASA збираються відправити Робонавта на Землю з очікуваним кораблем постачання. Коли Робонавт прибуде на Землю, експерти вирішать чи лагодити робота, або ж варто замінити його однією з нових моделей.