Шукаєте собі пару? А ДНК перевірили? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Шукаєте собі пару? А ДНК перевірили?

Різноманітність генів - запорука здорових дітей?

Pheramor

Шукаєте собі пару? А ДНК перевірили?

В США запускають сервіс з послугою, яка допоможе обрати ідеального партнера

Американський стартап Pheramor запускає мобільний додаток для пошуку пари на основі даних ДНК. На першому етапі програма буде доступна лише жителям Х'юстона, але з часом вона з'явиться і в інших містах США. Про це розповідає Вокруг Света.

 Компанія покладається на гіпотезу, згідно з якою люди вважають за краще зустрічатися з партнерами, чия ДНК значно відрізняється від її власної

За $ 16 компанія вишле користувачу набір для взяття генетичного матеріалу на дому. За допомогою тесту Pheramor проаналізує 11 генів, пов'язаних з роботою імунної системи. На основі цих даних додаток буде визначати фактор сумісності. Однак вирішальну роль буде грати не схожість, а відмінність генома. Компанія покладається на гіпотезу, згідно з якою люди вважають за краще зустрічатися з партнерами, чия ДНК значно відрізняється від її власної. Передбачається, що такий союз дасть більш здорових нащадків.

Додаток Pheramor також буде враховувати дані з соціальних мереж і підбирати партнерів зі схожими інтересами. Користувач зможе переглядати кандидатів і, знаючи показники генетичної і соціальної сумісності, відбирати потенційних партнерів. На першому етапі фотографія буде розмита – вона стане чіткою тільки після вибору конкретного профілю.