Затримали іноземця за спробу переправити українок до борделю в Німеччині (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.96 € 30.47
Затримали іноземця за спробу переправити українок до борделю в Німеччині (Відео)

Переправляли дівчат через кордон

скрін з відео

Затримали іноземця за спробу переправити українок до борделю в Німеччині (Відео)

Зловмисник вербував жінок для роботи в нічному клубі, де сам він обіймав посаду директора. Переправляли дівчат через кордон на автомобілі його поплічники – сімейна пара.

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею з людьми поліції Львівської області на митному пості «Краковець» затримали громадянина Республіки Німеччина. Іноземець прибув до України та завербував чотирьох українок для роботи в нічному клубі в Німеччини, де сам він перебував на посаді директора.

Іноземець прибув до України та завербував чотирьох українок для роботи в нічному клубі в Німеччини, де сам він перебував на посаді директора.

За надання сексуальних послуг клієнтам він обіцяв жінкам заробіток до 100 доларів за годину. Крім того, іноземець пропонував безкоштовне проживання у вказаному нічному клубі, де, мовляв, створено всі необхідні умови. Також зловмисник запевняв, що буде займатися усіма іншими побутовими та господарськими питаннями «працівниць». 

 

Джерело: Національна поліція України