У Нововолинську суд повернув державі ділянку під сміттєпереробний завод - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 30.46
У Нововолинську суд повернув державі ділянку під сміттєпереробний завод

Вартість ділянки, яку повернули місту – 3 мільйони гривень

Фото: Кореспондент

Волинь-нова

У Нововолинську суд повернув державі ділянку під сміттєпереробний завод

Господарський суд Волинської області задоволив позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Нововолинської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нововолинський екотехнопарк» про розірвання договору оренди землі та повернення громаді міста земельної ділянки площею 3 га, ринковою вартістю 12 млн. грн.

Прокурори з’ясували, що у серпні 2015 року між міською радою та підприємством на 15 років було укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування сміттєпереробного заводу у Нововолинську.

Не сплачувало орендної плати за землю, заборгувавши бюджету міста понад 565 тис. грн.

Відтоді товариство, незважаючи на наявність рішень судів з цього приводу, не сплачувало орендної плати за землю, заборгувавши бюджету міста понад 565 тис. грн.

Нововолинська ж міська рада заходів позовного характеру, щоб повернути землю, не вживала, тому в ситуацію втрутилася прокуратура і в суді прокурори домоглися розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині