На Камінь-Каширщині – затримання за крадіжку готової лісопродукції
Лісівники всю ніч пильнували за крадієм дерева
Виявили крадіжку пиловника хвойного працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» ввечері 17 червня, під час патрулювання
Факт зафіксовано у 9 кв. Видертського лісництва цього державного підприємства, інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ. За слідами протекторів шин вдалося встановити напрямок руху навантаженого деревиною трактора. Зважаючи на те, що пиловник уже був на приватному обійсті села Вільшани цього району, про факт повідомили у поліцію.
Варто зазначити, що цей чоловік раніше вже притягувався до відповідальності за скоєння самовільної рубки, чим тоді завдав шкоди на суму 75 тис. грн.
Лісівники всю недільну ніч чергували на місці, щоб господар не вивіз деревину зі свого двору.
Учора вранці крадений пиловник було вилучено. Нині триває вилучення транспортного засобу та знарядь, якими було скоєно злочин.
Варто зазначити, що цей чоловік раніше вже притягувався до відповідальності за скоєння самовільної рубки, чим тоді завдав шкоди на суму 75 тис. грн.
Проте цей «невдалий досвід» не навчив його заробляти чесно. А крадіжка готової продукції, на чому попався тепер, тягне за собою кримінальну відповідальність. Повторне притягнення за такі злочини також посилить міру покарання.
