Як на Горохівщині протидіють домашньому насильству - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Як на Горохівщині протидіють домашньому насильству

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», прийнятий 7 грудня 2017 року, передбачає більш жорсткі заходи до кривдників.

Фото: zaxid.net

Волинь-нова

Як на Горохівщині протидіють домашньому насильству

З 25 листопада по 16 грудня в Україні, як і в багатьох країнах світу, пройшла акція «16 днів проти насильства»

  Її метою було привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Протягом 2018 року на Горохівщині зареєстровано 36  фактів домашнього насильства. Всіх правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Протягом 2018 року на Горохівщині зареєстровано 36  фактів домашнього насильства. Всіх правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

До заходів, спрямованих проти всіх видів діянь, що принижують людську гідність, активно долучилися працівники Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.  Досягнення позитивних результатів у протидії насильству в сім’ї, щодо жінок, дітей можливе тільки за умови соціального партнерства державних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. Їх представники працювали над  механізмом міжвідомчої взаємодії в цьому питанні на нараді при голові райдержадміністрації Юлії Гринчук.

Ряд заходів, покликаних попередити нові факти насилля, правоохоронці провели в загальноосвітніх школах району. Водночас громадськості роз’яснювався  Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», прийнятий 7 грудня 2017 року, який передбачає більш жорсткі міри до кривдників і розширює право на захист потерпілої особи.

Петро ОЛЕКСЮК, начальник сектору превенції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, майор поліції.