Даяна Ястремська виграла турнір WTA в Хуахіні

Даяно, ти - молодчинка!!!

УНІАН

18-річна українка підніметься на 34-е місце в світовому рейтингу

Третя ракетка України Даяна Ястремська виграла турнір WTA в Хуахіні (Таїланд) з призовим фондом 250 тисяч доларів, повідомляє УНІАН.

У фіналі Ястремська, яка посідає 47-й рядок світового рейтингу, здобула вольову перемогу над 49-ю ракеткою світу Айлою Томлянович (Австралія).

Українка виграла перший сет - 6:2, поступилася у другому - 2:6, і вирішальною стала третя партія, в якій Томлянович вела в рахунку з двома брейками - 5:2.

Українка виграла перший сет - 6:2, поступилася у другому - 2:6, і вирішальною стала третя партія, в якій Томлянович вела в рахунку з двома брейками - 5:2. Однак Ястремська, проявивши неймовірний характер, змогла спочатку зрівняти рахунок і довести справу до тай-брейку, а в самому вирішальному геймі вирвати перемогу - 7:3. Слід зазначити, що українська тенісистка двічі в третьому сеті брала медичний тайм-аут. Матч тривав 2 години і 25 хвилин.

Після перемоги в Хуахіні 18-річна Ястремська підніметься на 34-е місце в світовому рейтингу.

Даяна Ястремська (Україна) - Айла Томлянович (Австралія) - 6-2, 2-6, 7-6 (3)

Наступного тижня Даяна Ястремська дебютує у складі збірної України в матчах Кубка Федерації у Польщі.