Хай знає заїжджий «Авангард»,  хто на луцькому «Авангарді» господар! (відео)

«Що за «Льова»?! — справжній «Лев»!», — без воротарського подвигу Леванідова голеадорського геройства Бартуловіча для перемоги могло б і не вистачити…

Фото fcvolyn.net.

Хай знає заїжджий «Авангард», хто на луцькому «Авангарді» господар! (відео)

Владислав Леванідов «намертво» взяв удар суперника з 11-метрової позначки, а «Волинь» здобула шосту перемогу поспіль

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 16–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Авангард» (Краматорськ) – 2:1 (1:0 – Ілля Брюхов, 31 хв; 2:0 – Младен Бартуловіч, 40 хв; 2:1 – Вадим Яворський, 44 хв)

2 листопада 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1500 глядачів. Головний суддя Андрій Коваленко (Полтава).

«Волинь»: Владислав Леванідов, Сергій Сімінін, Валерій Болденков (Олександр Климець, 21 хв), Тарас Михалик (Євген Неплях, 88 хв), Іван Цюпа, Артур Рябов, Амбросій Чачуа, Младен Бартуловіч, Ігор Карпенко (Віталій Пономар, 58 хв), Денис Кожанов (Ростислав Волошинович, 80 хв), Міха Горопевшек. Головний тренер Андрій Тлумак.

Луцька «Волинь» продовжує свою переможну серію вже до шести поєдинків і потроху перетворюється на одного з найреальніших претендентів на одну з трьох путівок до УПЛ!

Цього разу підопічним Андрія Тлумака вдалося відправити додому з діркою від бублика самісінький краматорський «Авангард», який завдав волинянам прикрої поразки на старті першості.

Лучани домоглися свого у другій половині першого тайму. Спочатку Ілля Брюхов «зрізав» м’яча у власні ворота після прострілу Младена Бартуловіча. А невдовзі глядачі побачили вже суто балканський гол: словенець Міха Горопевшек класно відпасував на того ж Бартуловіча, а хорват красивим ударом довів рахунок до 2:0!

Проте ми ж знаємо: «Волинь» нинішнього сезону не лише найбільше забиває, а й чимало пропускає… Здавалося б, до перерви лишалося якихось п’ять із невеличким хвостиком хвилин. Проте наші таки пропустили «в роздягальню» від Вадима Яворського.

Доволі непрості й навіть добряче нервові 2:1, проте Андрій Тлумак на післяматчевій прес-конференції аж просто сяяв.

А в дебюті другої половини зустрічі для господарів цілком могло і взагалі запахнути смаленим, проте наш 26–річний кіпер Владислав Леванідов потягнув пенальті від Івана Матяжа!

У підсумку доволі непрості й навіть добряче нервові 2:1, проте Андрій Тлумак на післяматчевій прес–конференції аж просто сяяв. І таки є чого: проваливши першу третину турнірної дистанції, його команда таки потроху виправляє складну ситуацію.

У наступному ж турі на лучан чекає чергове вкрай непросте випробування — вони прийматимуть львівський «Рух», який є потенційним лідером першості

Результати матчів 16–го туру: «Інгулець» — Металіст 1925» — 1:1; «Чорноморець» — «Черкащина» — 2:1; «Волинь» — «Авангард» — 2:1; «Рух» — «Балкани» — 3:0; «Металург» — «Оболонь–Бровар» — 0:1; «Прикарпаття» — «Минай» — 1:2; «Кремінь» — «Агробізнес» — 4:0; «Миколаїв» — «Гірник–Спорт» — 0:3.

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Хочу привітати команду і всіх волинян з перемогою. Знаєте, дуже боявся цього матчу, тому що перемоги, з одного боку, додають упевненості, але з іншого — розхолоджують. І минулого року в нас була серія з п’яти перемог, а на шостий стався конфуз у Дніпрі. Тому ці моменти мене десь насторожували… Ще один момент: команда з Краматорська обіграла нас удвічі поспіль, тому команда там дуже серйозна.

У першому таймі ми грали більш спокійно, суперник десь побоювався нас, і ми виглядали впевненіше. Другий тайм… Знаєте, у футболі є такий рахунок, як 2:0 — і він найскладніший. Ми ніби заспокоюємося, бо 2:0 — і наче все добре, а команда суперника коли забиває, у неї виростають крила, і все виходить трохи гірше. Це незручний рахунок. Ми перебудувалися у три захисники, закрили зони — і все вдалося. Ну і, звичайно, хочу відзначити Льову — молодчинка, виручив із пенальті!

Ми дуже хотіли третього гола, однак добре, що вистачило для перемоги і двох».