Ар'єв: «Європейська солідарність» домоглася від СБУ заборони на в’їзд в Україну російському співаку Сюткіну» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Ар'єв: «Європейська солідарність» домоглася від СБУ заборони на в’їзд в Україну російському співаку Сюткіну»

Володимир Ар'єв.

ЄС.

Ар'єв: «Європейська солідарність» домоглася від СБУ заборони на в’їзд в Україну російському співаку Сюткіну»

«ЄС» домоглася рішення Служби безпеки України про заборону в’їзду до України на 3 роки російському співаку Валерію Сюткіну, який підтримує російську агресію і окупацію Криму

 Також СБУ проінформувало Державну прикордонну службу про порушення правил перетину державного кордону України і відвідування окупованого Криму іншим російським співаком Олександром Сєровим. Щодо можливості перетину ним кордону буде прийматися рішення прикордонниками. 

Хай у себе вдома співами заробляютью

 

 Про це повідомив ініціатор депутатського звернення народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook.

«СБУ відреагувала на колективний лист 40 депутатів з Європейської Солідарності, Голосу, Батьківщини і За майбутнє. Сюткіну заборонений в‘їзд в Україну. По іншому московському гастролеру, Сєрову, рішення має прийняти Державна прикордонна Служба. Хай у себе вдома співами заробляють», – повідомив парламентар.

Джерело: ЄС.